Cariere

Cariere

Tabel Lista

  1. Consilier Clienţi Showroom

    Te invităm să te alături echipei AX PERPETUUM, în calitate de Consilier clienţi Showroom

    Ne dorim să cunoaştem persoane cu:
    • Care vor să lucreze într-o echipă dinamică, vor să înveţe şi să evolueze;
    • Pasionate de ceea ce fac, care dau tot timpul ce e mai bun;
    • Cu orientare către client;
    • Cu simţ estetic;
    • Organizate, structurate, cu bune abilităţi de comunicare;
    • Care au cunoştinţe tehnice despre o categorie de produse dintre urmatoarele : uşi, parchet, mochetă, gresie, faianţă, obiecte sanitare, tapet, textile (constiuie avantaj);
    • Cu minim studii medii (preferabil liceu cu profil real, tehnic);
    • Cu experienţă în vânzări, preferabil într-un showroom sau în vânzări de produse pe bază de comandă;
    • Care deţin cunoştinţe bune de operare PC -MS Office.

    Descrierea jobului
    Aşteptăm de la tine:
    • Să identifici nevoile clienţilor, să-i consiliezi într-o manieră profesionistă şi amabilă, oferindu-le informaţii de specialitate/tehnice despre produsele comercializate: uşi, parchet, gresie, faianţă, obiecte sanitare etc.;
    • Să realizezi vânzări pe bază de comandă;
    • Să întreţii showroom-ul (actualizezi preţurile, aranjezi mostre, să propui schimbări periodice ale obiectelor/produselor expuse,etc);
    • Să menţii contactul cu departamentele suport pentru a asigura livrarea la timp a produselor;
    • Să realizezi comenzi, să încasezi avansurile şi să emiţi facturi fiscale.
    • Să administrezi eficient relaţia cu clienţii şi derularea întregului ciclu de vânzare.

    Noi îţi oferim:
    • Un mediu de lucru prietenos, profesionist;
    • Posibilitatea de a-ţi dezvolta cariera într-o echipă tânără şi motivată;
    • Posibilitatea de dezvoltare profesională şi instruire constantă;
    • Pachet salarial atractiv (salariul fix şi bonusuri în raport cu performanţa);
    • Decontare abonament CTP-Cluj;
    • Bonuri de masă.

    Te invităm să explorezi online lumea Perpetuum (perpetuum.ro) şi să-ţi faci o idee despre ceea ce facem.

    Dacă ţi-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau pe:resurseumane@perpetuum.ro, sau contactează-ne la numărul de telefon 0746 147 428!

    Abia aşteptşm sş te cunoaştem!

  2. Consilier Vânzări - Outlet Ceramica si Covoare

    Te invităm să te alături echipei AX PERPETUUM, în calitate de Consilier vânzări - Outlet ceramică şi covoare

    Ne dorim să cunoaştem persoane:
    • Cu orientare către client, care sunt flexibile şi au spirit de echipă;
    • Cu disponibilitate la efort fizic;
    • Cu studii medii;
    • Cu experienţă în vânzări, preferabil într-un magazin / showroom;
    • Care deţin cunoştinţe bune de operare PC - MS Office.

    Aşteptăm de la tine să:
    • Să identifici nevoile clienţilor, să-i consiliezi într-o manieră profesionistă şi amabilă, oferindu-le informaţii de specialitate / tehnice despre produse;
    • Să realizezi vânzări directe către clienţi;
    • Să participi la recepţia cantitativă şi calitativă a mărfii;
    • Să manipulezi marfa în mod crespunzător şi să asiguri aprovizionarea eficientă a rafturilor din magazin;
    • Să te asiguri că marfa expusă are etichete de preţ iar preţurile sunt corecte şi actualizate;
    • Să realizezi inventare şi să întreţii ordinea şi curăţenia în magazin.
    1. Un pachet salarial atractiv şi bonuri de masa
    2. Posibilitatea de a-ţi consolida şi dezvolta cariera într-un mediu plăcut, dinamic, profesionist şi într-o echipă tânără şi motivată;
    3. Posibilitatea de dezvoltare profesională şi instruire constantă;
    4. Decontare abonament CTP-Cluj

    Dacă ţi-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau:resurseumane@perpetuum.ro, sau contactează-ne la numărul de telefon 0746 147 428!

    Abia aşteptăm să te cunoaştem!

  3. Manipulant marfa

    Te invităm să te alături echipei AX PERPETUUM, în calitate de Manipulant marfa

    • Energice, serioase, responsabile;
    • Carora le place munca in echipa;
    • Care rezista in conditii de stres;

    Asteptam de la tine sa:
    Pregatatesti marfa pentru livrare la clienti/ catre punctele de lucru
    Incarci/ descarci marfa.

    Program de lucru de 8 ore.
    Locatie: depozit produse pentru amenajari interioare in Cluj-Napoca, B-dul Muncii nr. 18
    • Un mediu de lucru prietenos si sigur
    • Pachet salarial atractiv
    • Premii ocazionale
    • Decontare abonament CTP-Cluj

    Dacă ţi-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau pe:resurseumane@perpetuum.ro, sau contactează-ne la numărul de telefon 0751 085 295!

  4. Muncitor necalificat in atelier

    Te invităm să te alături echipei AX PERPETUUM, în calitate de Muncitor necalificat in atelier

    Locatie: Atelier, str. Branului nr. 53.

  5. Operator facturare

    Daca ti-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau pe resurseumane@perpetuum.ro, sau contacteaza-ne la numarul de telefon 0746 147 428!

    Abia asteptam sa te cunoastem!

  6. Reprezentant Vanzari B2B - USI (pentru proiecte)

  7. Reprezentant Vânzări Zonal – Tapet

    Te invităm să te alături echipei AX PERPETUUM, în calitate de Rezprezentant Vanzari Zonal - Tapet

    • Experienţă în vânzări - reprezintă avantaj experienţa în vânzări de tapet, FMCG, materiale construcţii, produse pentru amenajări interioare (covoare, mocheta, parchet, ceramică);
    • Personalitate echilibrată, integră;
    • Dinamice, flexibile, ambitioase, orientate către rezultate şi cu spirit de echipă;
    • Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
    • Studii medii / superioare (avantaj domeniul tehnic);
    • Cunoştinte solide MS Office (Word, Excel);
    • Permis categoria. B.

    • Vizitezi şi să facilitezi comenzile de la colaboratorii noştri;
    • Dezvolţi relaţia cu pertenerii existenţi şi să creşti protofoliul de clienţi;
    • Dezvolţi gama de produse şi să creşti spaţiul de expunere;
    • Menţtii permanent legătura cu partenerii, clienţii din portofoliu;
    • Negociezi şi să închei contractele de vânzare cu clienţii;
    • Oferi expertiză şi suport tehnic clienţilor;
    • Supervizezi marfa livrată pe baza comenzii;
    • Monitorizezi piaţa şi concurenţa.
    Tipologia clienţilor:
    Magazine de tapet şi decoraţiuni interioare, revânzători, puncte de vânzare materiale pentru amenajări interioare şi materiale de construcţii.

    1. Un pachet salarial atractiv (salariu fix +bonus de performanţă);
    4. Laptop şi maşină de serviciu.

Tabel Lista

Loading...
Va rugam, asteptati...